První samostatná výstava klubu pyrenejských plemen

23.09.2012 13:49

Srdečně zveme všechny příznivce, majitele a chovatele plemen pyrenejský horský pes, pyrenejský mastin, pyrenejský ovčák s dlouhou a krátkou srstí v obličeji, ale i další plemena, která zastřešuje náš klub: katalánský ovčák, airský ovčák, kuvasz, podhalaňský pastevecký pes, maremmansko-abruzzský pastevecký pes.

Jako rozhodčí přijal pozvání světově uznávaný dlouholetý chovatel PHP pan Joao Vasco Pocas z Portugalska, který bude toto plemeno s pyrenejským mastinem posuzovat, pyrenejského ovčáka s dalšími uvedenými plemeny  potom posoudí pan Andraš Polgar.

Kdo chce znát kvality svého pejska, přijměte prosím pozvání na naši Klubovou výstavu Klubu pyrenejských plemen, která se koná 13.10.2012 na farmě Bolka Polívky v Olšanech u Brna. Pro nás chov pyrenejských mastinů znamená velmi mnoho. Máme velmi malý počet odchovů, protože si velmi pečlivě vybíráme tatínka, tak i majitele našich štěňátek a jsme v dlouhodobém kontaktu, abychom věděli, jak se našim odchovům daří.

 

      Beethoven, 14 měsíců